Kurumsal

Seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "insanların kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi" hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.

Kurul İnşaat'ı benzerlerinden ayıran temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara son derece önem vermesi ve özenle yaklaşımıdır.

Diğer taraftan daire sahiplerinin bir an önce dairelerine yerleşmelerini sağlamak için projelerimizi süratle ve zamanında bitirerek  bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez temel ilkelerimiz arasındadır.

Kurul İnşaat; kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer de dairelerimizi uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk anlayışıdır.

Bu anlayış, kaliteyi sadece inşaatta değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için profesyonel ekibimiz daire sahiplerine projelerimizle ilgili her türlü hizmeti vermek adına gerekli bilgi, tecrübe ve özveriye sahiptir.

Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm projelerimizde bu güveni korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

Vizyonumuz ;

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak kaliteden ödün vermeden, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlayarak beklentilerinin üzerine çıkarak sektörde lider olmaktır.

Misyonumuz ;

Yüksek standartlı kaliteli hizmet ve kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymaktır.

İnsanlığa , çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Firma Politikamız ;

Müşteri beklentilerini, zamanında ve tam olarak karşılamak ; çevreye saygılı , estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

Hizmette güven , müşteri memnuniyeti, kalite , hız ve stabilite prensiplerine bağlı , etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren , sosyal sorumluluk sahibi bir inşaat firması olmak ve profesyonel ekibimiz ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis